Cartem Araç Kiralama S.S.S.

Hizmetlerimizi Kullanmamış Kişilerin Sorduğu Sık Sorulan Sorular

Cartem oto kiralama bünyesindeki tüm araçlarımız full kasko ve sigorta kapsamındadır. Aracın alkollü, uyuşturucu etkisi altında, yasal hız sınırları dışında ve hatalı kullanılması, kaza ve alkol raporlarının alınmaması ve 24 saat içinde aracın ve raporların en yakın Cartem araç Kiralama ofisine teslim edilmemesi halinde, kiracının satın almış olduğu tüm sigortalar geçersiz sayılır ve kiracının hasar sorumluluğu devam eder.
Aracı yerinden kımıldatmadan önce fotoğraflarını çekerek en yakın polis veya jandarma karakoluna haber verip ardından firmamıza haber vermelisiniz. Haber verme işleminden sonra Cartem Ankara Araç kiralama olarak size destek olmak üzere en yakın ekibimiz yanınıza gelecektir.
Cartem Rent A Car olarak araçlarımızın periyodik bakımlarını düzenli bir şekilde yetkili servislerde yaptırmaktayız. Bununla birlikte araçlarımız 7/24 navigasyon , motor sistemi, yol durumu incelemesin kontrolleri eksiksiz olarak yapılmaktadır.
Araçlarımızın bakımları bahsettiğimiz gibi yetkili servislerde yapılmaktadır. Kullanıcı hataları dışında veya kasti olarak verilen zararlar aracın hor kullanımından doğan hasarlar ( el freni çekmek, debriyaja basmadan vites değiştirmek vs. ) kullanıcıya aittir. Zamanla aşınılabilecek parçalardan doğan tüm hasarlar firmamız tarafından karşılanmaktadır.
Cartem araç kiralama olarak geçmiş yıllarda depoyu dolu verip dolu almaya çalışıyorduk genel olarak yakıt eksik geldiği için artık araçlarımızın deposunu 1/4 (çeyrek depo ) civarında teslim edip sözleşmemize bu şekilde not alıyoruz. Teslim alırken de aynı seviye civarında getirmenizi rica ediyoruz.
Cartem araç kiralama Türkiye'nin her noktasında araç alımı ve teslimatı yapmaktadır. Drop ücreti ödeyerek dilediğiniz yerden aracınızı alıp dilediğiniz yere bırakabilirsiniz.
Cartem araç kiralama 2008 yılından beri ingilizce bilen, takım elbiseli, heyet deneyimli şöförlerle çalışmaktadır. Dilediğiniz taktirde şöförlerimiz gün boyu size hizmet etmektedir.