Cartem Araç Kiralama  2008 yılında faaliyete girerek, Ankara’ da kiralık araç sektörüne farklı bir bakış açısı kazandırmayı amaçlamakta olup  firma ve şahısların,  memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmaya çalışarak karşılıklı güveni prensip edinmiştir.

Araçlarımız teslim edilmeden tecrübeli personeller tarafından aracın motor, lastikler, stepne, trafik seti ve genel durumu kontrol edilir, kullanıcılar için mutlak surette en güvenli araç kiralama hizmetini vermeye çalışır.

Ankara içi ve çevre illere hizmet edilmekte olup , Cartem Rent A  Car olarak Esenboğa Havaalanından şehir içi ve şehir dışı transferlerini heyet deneyimli prezantabl şoförlerimiz ile yapmaktayız.

Sizler için araç kiralayan müşterinin beklentilerini çok iyi bilmekteyiz. Araç teslim ve iade işlemleri kolay bir şekilde eğitimli personelimiz tarafından yapılmaktadır.

Kiralama süresince karşılaşacağınız her türlü sorunlarda eğitimli personelimizi sizlere 7/24 yardımcı olmaktadır. Detaylı bilgileri İletişim kısmından öğrenebilirsiniz.

 

 

Referanslarımız